MENU
PORTALE
KONTAKT
21:02_08/02/2020
Miał! Pierwsze kroki twojego kota
Recenzja:Miau! Pierwsze kroki twojego kota. Autor:Tammy Gagne
Wielu z nas kocha zwierzęta. Ci, którzy mieli już przyjemność mieszkać pod jednym dachem z kotem bądź psem, wiedzą również, ile odpowiedzialności i czasu wymaga zajmowanie się nimi. Niektórzy jednak dopiero się o tym przekonają na własnej skórze. Czy ta książka pomoże im się na to przygotować?


Dowiemy się z tej książki m.in., jak przygotować dom na przyjęcie kota, jak zadbać o jego zdrowie, czy w jaki sposób go oswoić. Miau! nie jest w żaden sposób przełomowe. Większość z tego – o ile nie całość – co tutaj wyczytamy, możemy bez większych problemów znaleźć w internecie. Informacje są w dużej mierze podstawowe. Nie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania, raczej naprowadzają czytelnika na zadawanie odpowiednich. Niemniej jednak, jest to dobra publikacja dla tych, którzy wolą tradycyjne książki, zwłaszcza, że oszczędza czasochłonnego przeglądania stron internetowych, wymagającego odsiewania wiedzy przydatnej od wiedzy niekiedy szkodliwej. Miau! zostało napisane z sercem. Niemal na każdej stronie czuć miłość oraz troskę autora względem kotów. Tym bardziej należy docenić fakt, że autor doskonale rozumiał, iż niektórych rzeczy wielu z nas nie przeskoczy. Przedstawiając nam sposoby na dbanie o potrzeby kota oraz zacieśnianie z nim więzi, nie wymaga od nas poświęcenia całego wolnego czasu oraz porzucenia wszystkich zajęć. Porady autora są niezwykle rozsądne i praktyczne; istny złoty środek, który bez wywracania naszego życia do góry nogami, umożliwia nam uczynienie lepszymi dziewięciu żyć naszego pupila. Mnóstwo zdjęć kotów uprzyjemnia lekturę.


Miau! jest książką przeznaczoną głównie dla tych, którzy dopiero będą mieć swojego pierwszego kota, jednak opiekunowie z niewielkim stażem również mogą z niej wyciągnąć przydatne rzeczy. Ta publikacja trafiła w moje ręce, kiedy miałem za sobą łączne doświadczenie wynoszące półtorej roku opieki nad trzema kotami, a jakieś 15-18% jej zawartości było dla mnie czymś nowym.


Portal wspectrum.eu posiada zgodę autora tekstu na jego publikacje ( autor publikuje swoje recenzje równierz na innych portalach)
SUGESTIE
Felix Gallardo
Narcos Meksyk; jak potoczą się losy następnych sezonów?
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte - piekłoszczyk czy wielki lider?