MENU
PORTALE
KONTAKT
18:11_27/11/2019
echo sejmu
Robert Winnicki: zachowanie spójności kulturowej, etnicznej oraz religijnej jest najważniejszym wyzwaniem dla naszego narodu
Robert Winnicki: zachowanie spójności kulturowej, etnicznej oraz religijnej jest najważniejszym wyzwaniem dla naszego narodu Robert Winnicki, poseł Konfederacji, w swoim poście na Facebooku zwrócił uwagę na kształt debaty publicznej w kontekście potrzeb gospodarki oraz tego, do jakiej wizji kraju dążymy.

„Musimy przestawić punkt ciężkości debaty publicznej z „jakiej Polski potrzebuje gospodarka” na: „jakiej gospodarki potrzebuje Polska”. Żeby Polską pozostać.”

Wcześniej Winnicki zwrócił uwagę na to, że zgoda na masową emigrację to wchodzenie w problemy krajów zachodnich, a potrzeby gospodarki nie mogą przysłaniać nam całokształtu tego, jak chcemy żyć.

”Dziś w Radio Białystok mówiłem o tym, że rząd, otwierając kraj na masową imigrację, powtarza katatrofalną drogę Zachodu

Żadne problemy na rynku pracy, włącznie z poważnymi i trudnymi, nie mogą przesłonić nam faktu, że zachowanie spójności kulturowej, etnicznej oraz religijnej jest najważniejszym wyzwaniem dla naszego narodu.

Dowody na to, że jest to fundamentalne zagadnienie, widzimy na zachodzie, wchodzie, północy i południu od naszych granic. ”


Poseł Konfederacji pod swoim postem zamieścił grafikę przedstawiającą liczbę pozwoleń na pobyt wydanych w 2018 roku. Widać na niej, że nasz kraj był europejskim liderem, wyprzedzając takie kraje jak Francja czy Niemcy, które powszechnie postrzegane są jako najbardziej otwarte na przybyszów spoza UE.

Link do postu


Źródła

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/photos/a.747792725265334/2808385255872727/?type=3&theater
SUGESTIE
policyjny pościg
Dramatyczny pościg w Chicago
pixebay
Nagłe wezwanie do wojska na ćwiczenia. Co się dzieje?