MENU
PORTALE
KONTAKT
18:04_08/04/2019
Jacek Międlar i Grzegorz Braun
Jacek Międlar o Grzegorzu Braunie: zakreślę krzyżyk przy Pana nazwisku.
Były ksiądz słynący ze swoich narodowych przekonań, obecnie publicysta portalu wprawo.pl Jacek Międlar zamieścił na portalu cda.pl film w którym obszernie omówił swój stosunek do eurosceptycznej koalicji zwanej "Konfederacja KORWIN Braun Liroy Narodowcy". Pomimo początkowego sceptycyzmu do tego projektu o którym wspomina Jacek Międlar jego obecny stosunek do tego projektu jest pozytywny. Z kandydatów Konfederacji najwięcej uwagi były ksiądz poświęcił Grzegorzowi Braunowi który ostatnio bronił go w jednym z programów kanału „Telewizja wPolsce” odnośnie oskarżeń o popieranie zamachowca z Christchurch. Jacek Międlar nie krył swojego pozytywnego nastawienia do startującego na Podkarpaciu Grzegorza Brauna zapowiadając że poprze go w nadchodzących eurowyborach.

"Udam się specjalnie do Rzeszowa na Podkarpacie, tam wpiszę siebie na listy wyborcze i -Panie Grzegorzu - z wielką radością i satysfakcją zakreślę krzyżyk przy Pana nazwisku." - powiedział Jacek Międlar.

Poniżej zamieszczamy wspomniane wcześniej nagranie

SUGESTIE
policyjny pościg
Dramatyczny pościg w Chicago
echo sejmu
Robert Winnicki: zachowanie spójności kulturowej, etnicznej oraz religijnej jest najważniejszym wyzwaniem dla naszego narodu
pixebay
Nagłe wezwanie do wojska na ćwiczenia. Co się dzieje?