MENU
PORTALE
KONTAKT
19:03_17/03/2019
Mariusz Max Kolonko kontra Janusz Korwin Mikke
Max Kolonko do Korwina: Pan jest finished !
Na swoim kanale w serwisie youtube, Mariusz Max Kolonko przedstawił fragment filmu przeznaczonego dla swojej społeczności; film pochodzi ze strony maxtvgo.com, której nieformalnym symbolem w internecie jest “#R”. W filmie tym były dziennikarz TVP nie pozostawia suchej nitki na Januszu Korwin-Mikke, z którym wcześniej wiązał nadzieje w ramach panelu zadaniowego mającego promować głosowanie elektronicznie, a także je wprowadzić. Spór ten powstał na między Maxem Kolonko, a tygodnikiem ,,Najwyższy Czas", do którego – opowiadając w skrócie – twórca społeczności maxtvgo ma pretensje o - w jego odczuciu - atakującego treści. Obrońcy Janusza Korwina Mikke często komentują, że konserwatywno-liberalny lider z tymi treściami nie ma niczego wspólnego, po za tym, że pochodzą z portalu pisma, które niegdyś JKM zakładał. Na stronie redakcji portalu "Najwyższy Czas" możemy zobaczyć, że lider wolnościowców jest wymieniony jako założyciel pisma, lecz redaktorem naczelnym jest Tomasz Sommer. W swoim materiale Max Kolonko odrzuca ten argument, podając przykład Donalda Trumpa, któremu różne rozpoznawalne marki płacą za używanie jego nazwiska do promocji biznesowej, lecz gdy dzieje się coś złego, to marki te tracą licencje na używanie jego nazwiska, gdyż nie chce on być kojarzony z czymś niepożądanym .

,,[…] I proszę nie mówić że Pan Janusz Korwin-Mikke nie wiedział o tym, dlatego ze on widnieje,jest wymieniony I wtej redakcji I w każdym przypadku I jeśli nazwisko tak duże pojawia się w jakiejkolwiek redakcji, sklepie[...] wszystko co robi ten sklep, ten człowiek za to odpowiada”

W ramach wywodu na temat tego konfliktu Mariusz Max Kolonko skwitował lidera wolnościowców słowami:

,,Pan jest finished, i pan sobie sam to zrobił” .

Wspomniany film poniżej.
SUGESTIE
policyjny pościg
Dramatyczny pościg w Chicago
echo sejmu
Robert Winnicki: zachowanie spójności kulturowej, etnicznej oraz religijnej jest najważniejszym wyzwaniem dla naszego narodu
pixebay
Nagłe wezwanie do wojska na ćwiczenia. Co się dzieje?